Fellne 15

Shitet nga: Artoni 06 Sht 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet e metalit jane 15 she jane te opelit me kane ardhur nga Gjermanija me vetur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim