Fellne 15

Shitet nga: Albert thaqi 03 Nën 00:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR   250 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15 jan shum te mira i jap me ganancion pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim