Fellne 16 talominit per golf 2 golf 3

Shitet nga: malsor 13 Mar 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jan te mira gumat 16 fellnet jan alomin dhe te ngjyrosta me ngjyr te zez
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim