Fellne 16 Citroen

Shitet nga: Lindi 28 Pri 04:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellme per citroen C3 me guma te dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim