Fellne 16 me 4 vrima

Shitet nga: Lindi 31 Tet 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellme me goma te dimrit 16 jan te citroen C3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim