Fellne 16 me goma dimrit

Shitet nga: Rilindi 20 Nën 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16 me goma dimri me 4 vrima jan te citroen C3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim