Fellne 16 per Citroen

Shitet nga: Lindi 31 Tet 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16 me 4 vrima jan te citroen C3 shiten me gjith goma te dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim