Fellne 16

Shitet nga: Bmw 21 Shk 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jan shum te bukura nuk jon te vrame as nuk dridhin gomat e mira deri dikun ver dimer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim