Fellne 17-she

Shitet nga: besnik bytyqi 14 Shk 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes këto fellne 17 ndrroj me fellne 16 ose 17 për audi a4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim