Fellne 175/80/14 me goma

Shitet nga: Doni 06 Pri 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma te veres 175/80/14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim