Fellne 17coll

Shitet nga: Fellne 26 Jan 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Per golf 5, Bora, Audi A4, Skoda, Etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim