Fellne 18 inch me 10 vrima golf 4,5,audi/w bmw etj

Shitet nga: +38345295112 Sot 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Ndrrohen me telefo te mire iped laptop tv etj
Ndrrohen.me rimorkio per vetur
Fellne jan per te gjitha veturat me 10vrima te mira 225/40R18
per me shum info thirr viber :+38345295112

Lisi6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim