Fellne 18

Shitet nga: ....... 14 Maj 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet nr 225.45.18
fellnet jan me goma te veres jan kan te montume ne mercedes e clas
bajn per golf v ,audi,
fellnet nuk jan te demtume as nuk dridhin
gjindem ne arllat-Drenas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim