Fellne 18

Shitet nga: meti 06 Mar 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes felgat 18 shum te mira jon per golf 4 pasat audi golf 5 tel 044 273 910
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim