Fellne 195 55 r 15

Shitet nga: fellne 19 Mar 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   180 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne R 15 JAN PAK TE PERDORURA . nuk jan te lakura ,gjat vozitjes nuk dridhi as nuk gjuj , original per opell me 4 bulona nr i teli 049 578 776 goma per. VER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim