Fellne Mercedesi 15

Shitet nga: Endriti 26 Mar 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne per mercedes shumm te mir me guma me shrafa me te gjitha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim