Fellne alumini R17 per golf 4

Shitet nga: Beqir Elshani 07 Pri 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne alumini komplet me goma 2x225/45 R17/9J-2x245/40-R17/10J ne gjendje te mire. Per golf 4, audi A3, audi TT dhe WV Bora.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim