Fellne alumini R19 per BMW,5 dhe 7-

Shitet nga: Beqir Elshani 08 Pri 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne alumini komplet me goma 255/40- R 19, te cilat jan ne gjendje te shkelqyeshme shum pak te perdorura siq shifen edhe ne foto fellnet jan per BMW 5 dhe 7-she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim