Fellne alumini komplet me goma per BMW-3-she

Shitet nga: Beqir Elshani 30 Mar 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne alumini komplet me goma per BMW-gomat te veres 215-45/R17-fellnet jane te perdorura por ne gjendje shume te mire, gomat me profil prej 4mm te veres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim