Fellne dhe goma

Shitet nga: Afrim 03 Pri 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   450 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet krom se bashku me goma te veres. Fellnet dhe gomat jane kualitet i larte dhe ne gjendje shume te mire. Gomat jane te firmes Bridgestone Turanza 225/55 R 16 . Gomat kan qene te montuara ne VWT4 dhe mund te perdoren per verzione te ndryshme te veturave VW dhe Audi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim