Fellne e reja

Shitet nga: Granit 20 Mar 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitetn fellnet 16coll gomat e reja,viber+38649579957
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim