Fellne për audi

Shitet nga: besnik bytyqi 06 Pri 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15tshe për audi dhe bëj ndrrim me fellne. Për audi a4 te jen 16ose 17 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim