Fellne për mercedes fellnet janë 16

Shitet nga: besnik bytyqi 06 Pri 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes këto fellne për mercedes fellnet janë 16 shumë të mira ndrroj me fellne 16 ose 17 për audi a4 për më shumë info na kontaktoni në tel 045 520 609
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim