Fellne per Bmw

Shitet nga: fellne 28 Mar 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet NR16 origjinal per BMW fellnet jan te ardhra prej germanis nuk jan te perdorne as nje dit ne KS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim