Fellne per golf 4 (17)

Shitet nga: Fellne me guma per golf 4 (R17) 12 Shk 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose ndrroj Fellnet me guma shum pak te perdorne fellnet jan 17 jan shumm te mir as nuk dridhin as nuk gjujn gumat i ka shumm temira, i ndrroj me nja par fellne 15 per golf 4 si jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim