Fellne per golf 4 17

Shitet nga: avni zeka 08 Shk 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jan te mira 17 per golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim