Fellne per opel 195.50.15 te bukura

Shitet nga: fellne 17 Pri 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per opel 195.50.15 te bukura as nuk gjujn as nuk dridhin gumat teper tmira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim