Fellne te aluminit me goma per FORD FOKUS NR 19..

Shitet nga: gzimi 26 Shk 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES FELLNE ME GOMA TE REJA PER FORD FOKUS NR 195-60 R 15 TE ARDHURA NGA GJERMANIA TE REJA KUSH ASHT I INTERESUM JU MIRPRESUM NE NUMRIN 044 465 043 URGJENT SHITEN QMIMI I DISKUTUSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim