Fellne te aluminit me goma per FORD FOKUS NR 19..

Shitet nga: gzimi 30 Mar 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
URGJENT Shiten fellne te Aluminit me goma te reja te ardhura prej gjermanis ju mir presum ne ket NR 044- 465-043 QMIMI I DISKUTUESHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim