Fellne te mir

Shitet nga: Megjit 10 Jan 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim