Fellne

Shitet nga: xxxxxx 13 Shk 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   330 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me guma 16 coll per golf 4 me 5 vrima shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim