Fellne

Shitet nga: burim 02 Pri 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim