Fellne

Shitet nga: ........ 12 Pri 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per golf 2 golf 3 golf 4 dhe audi A3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim