Fellne

Shitet nga: Driton 03 Dhj 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet Jon.15 Tshe me 5 Shtrafa Jan Shum Tmira Te ardhura Nga Germania Na Kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim