Fellne

Shitet nga: VALON 30 Dhj 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR   530 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 18 Coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim