Fellne

Shitet nga: fellne 21 Jan 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per ford ose audi me.goma t veres nuk jan t grrithta as t lakume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim