Fellne

Shitet nga: Faton 06 Mar 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 1s7 te reja pa grritha cmimi gjithashtu negocjohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim