Fellne

Shitet nga: Ibush 09 Mar 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne Jan te Mira shum R15 ju Mir presim blersit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim