Fellne

Shitet nga: Abaz Mulaj 10 Mar 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan te ardhura nga Gjermanija te balancume me guma te veres 205 55 R16 , numri kontaktues +38649832277 edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim