Fellne

Shitet nga: Granit 19 Mar 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 16tshe goma treja per vw.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim