Fellne

Shitet nga: Lavdim 14 Pri 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 15 Gomat te reja vetem 3 Jav te perdorta Gomat jan 195.50.R15 gomat jan te 4 te reja, Boj edhe ndrrim me naj par fellne 14.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim