Fellne15 te bmw

Shitet nga: arben 20 Mar 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne te bmw boj ndrrim me ajfon, S4galaxy,edhe shiten ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim