Fellnee

Shitet nga: Heset 27 Shk 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shess 4 fellnee 15 me 4 vrimaa shum te rujtnee veq nvetur tem i kom pas te reja i kom ble veturen e kom shit i shes edhe fellnet me numer 195-50-15 te 4 te njejta me gjith goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim