Fellnet 17

Shitet nga: fffg 09 Jan 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 17 bej edhe ndrrim 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim