Fellnet me 4 shrafa

Shitet nga: avdyl 27 Mar 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
nderroj fellnet r 13 me 14 ose 15 she per golf 2 fellnet jon t 4 komplet shum t rujtne me goma t veres nuk jon t dredhume per me shum lajmrohu 049542571 ose 044372812
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim