Fellnet

Shitet nga: Artoni 31 Jan 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet+gomat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim