Felne 14

Shitet nga: liridon 28 Mar 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
ndrroj fellnet 14 me 15 por te jen me 5 vrima fellnet jan te mir nuk dridhin jan me 4 gomat dimrit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim