GOMA 275/70R22.5

Shitet nga: ALBAN 08 Shk 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMAT JAN NE GJENDJE TE RREGULL. SI NE FOTO PER AUTOBUSA URBAN OSE KAMIONA.

100 ERO COPA

TEL IPKO 049289188
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim