GOMA PER KAMIJONA /BAGER/KAMIONETA/

Shitet nga: alban 27 Mar 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
PER SHITJE KEMI KETO LLOJE TE GOMAV:

13/R/22.5 > 315/80/R22.5 > 385/65/R22.5 > 295/80/R22.5> 315/70/R22.5 > 12/R/22.5 > 11/R22.5 >>>>

10/00/20 BAGER/ > 9/00/20> 285/70/R19.5 >265/70/R19.5 > 245/70/17.5> 235/70/17.5> 225/70/17.5>.>>

205/70/17.5 > 10 R 17.5 > 9 R 17.5 > 8 R 17.5. > 8.25 R 15 PER BARTJE.


" JU MIRPRESIMM QMIMET JAN TE VOLITSHME "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim