GOMA SHTAPLER 315/70/15

Shitet nga: albani 17 Maj 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
NE GJENDJE TMIR TE ARDHNE NGA GJERMANIJA.NR KONTAKTUES:045285643
049289188
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim